Jaarkalender 2020

    Doorgehaalde activiteiten afgelast ivm coronamaatregelen. 
zaterdag 28 maart openingstoernooi jeugd
zondag 29 maart voorjaarscompetitie rood oranje /openingstoernoo
maandag 30 maart ITA Heren
woensdag 1 april ITA Dames
zaterdag 4 april voorjaarscompetitie
zondag 5 april voorjaarscompetitie rood oranje groen geel
maandag 6 april Ita Heren
woensdag 8 april ITA Dames
zaterdag 11 april voorjaarcompetitie
zondag 12 april 1e paasdag
maandag 13 april voorjaarscompetitie rood oranje groen geel
woensdag 15 april ITA Dames
zaterdag 18 april voorjaarscompetitie
zondag 19 april voorjaarscompetitie rood oranje groen geel
maandag 20 april Ita Heren
woensdag 22 april ITA Dames
zaterdag 25 april voorjaarscompetitie
zondag 26 april voorjaarscompetitie geel
zaterdag 2 mei inhaaldag
zondag 3 mei inhaaldag
maandag 4 mei Ita Heren
woensdag 6 mei inhaaldag ITA Dames
vrijdag 8 mei VOD (vanaf 18:45)
zaterdag 9 mei voorjaarscompetitie
zondag 10 mei voorjaarscompetitie groen geel
maandag 11 mei Ita Heren
woensdag 13 mei ITA Dames
vrijdag 15 mei VOD (vanaf 18:45)
zaterdag 16 mei voorjaarscompetitie
zondag 17 mei voorjaarscompetitie rood oranje groen geel
maandag 18 mei Ita Heren
woensdag 20 mei ITA Dames
donderdag 21 mei mini maxi toernooi, inhaaldag voorjaarscompetitie
zaterdag 23 mei voorjaarscompetitie
zondag 24 mei voorjaarscompetitie rood oranje groen geel
maandag 25 mei Ita Heren
woensdag 27 mei inhaaldag ITA Dames
vrijdag 29 mei VOD (vanaf 18:45)
zaterdag 30 mei inhaaldag voorjaarscompetitie
maandag 1 juni voorjaarscompetitie rood oranje groen
vrijdag 5 juni VOD (vanaf 18:45)
zondag 7 juni voorjaarscompetitie rood oranje
zaterdag 20 juni Heinerman open jeugd toernooi
zondag 21 juni ZOTTO
zondag 28 juni ZOTTO
zaterdag 4 juli Voltakidz tenniskamp
zondag 5 juli Voltakidz tenniskamp
zondag 12 juli ZOTTO
zondag 19 juli ZOTTO (onder voorbehoud)
maandag 17 augustus Thuisblijverstoernooi
woensdag 19 augustus Thuisblijverstoernooi
vrijdag 21 augustus Thuisblijverstoernooi
zondag 6 september najaarscompetitie rood oranje groen
zaterdag 12 september najaarscompetitie
zondag 13 september najaarscompetitie rood oranje groen geel
zaterdag 19 september najaarscompetitie
zondag 20 september najaarscompetitie rood oranje groen geel
maandag 21 september jeugdclubkampioenschappen
dinsdag 22 september jeugdclubkampioenschappen
woensdag 23 september jeugdclubkampioenschappen
donderdag 24 september jeugdclubkampioenschappen
vrijdag 25 september jeugdclubkampioenschappen
zaterdag 26 september najaarscompetitie
zondag 27 september najaarscompetitie rood oranje groen geel
zaterdag 3 oktober najaarscompetitie
zondag 4 oktober najaarscompetitie rood oranje groen geel
zaterdag 10 oktober najaarscompetitie
zondag 11 oktober najaarscompetitie groen geel
zaterdag 17 oktober najaarscompetitie
zondag 18 oktober najaarscompetitie groen geel
zaterdag 24 oktober najaarscompetitie
zondag 25 oktober najaarscompetitie geel
zaterdag 31 oktober inhaaldag
zondag 1 november inhaaldag
zaterdag 7 november inhaaldag
zondag 8 november inhaaldag
zaterdag 14 november inhaaldag
zondag 15 november inhaaldag